Aktuality

PF 2020

Děkujeme Vám za Vaši důvěru, podporu a spolupráci.
Krásné svátky vánoční a jen to dobré do roku 2020 přejí
zaměstnanci a klienti Denního stacionáře Villa Toscana, Buona Strada, s.r.o.
(dole – foto z vánočního setkání)

Prosinec, advent a vánoční čas jsou za rohem. Moc se těšíme na vánoční večírek, který opět strávíme ve skoro rodinném kruhu společně s klienty. Naše kapacita je téměř zaplněna a máme velkou radost, že stacionář nabízí prostor pro setkávání a péči pro ty, kteří to potřebují. Pro rok 2020 připravujeme program plný terapeutických a společenských aktivit. Jsme otevřeni spolupráci a dobrým nápadům.

Denní stacionář navštívil během DOD také náměstek hejtmana Libereckého kraje Pavel Svoboda, zde je zpráva: https://pavelsvoboda.kraj-lbc.cz//n:29502/Denni-stacionar-pro-seniory-oslavil-rocni-vyroci včetně fotogalerie.

Dne 20.6.2019 proběhl Den otevřených dveří v naší organizaci. Děkujeme za účast a doufáme, že se Vám u nás líbilo. Veškeré podněty a připomínky zasílejte e-mailem, nebo si s námi domluvte schůzku.

Neváhejte se k nám přijít osobně podívat a seznámit se podrobněji s nabídkou našich služeb a s naším pracovním týmem.

Dne 27.4.2019 vyšel článek s rozhovorem o našem zařízení, jeho část je zde k nahlédnutí: https://liberecky.denik.cz/zpravy_region/snazime-se-pracovat-s-pribehem-kazdeho-cloveka-individualne-20190427.html

V dubnu 2019 jsme oslavili první rok od otevření naší ambulantní sociální služby Denní stacionář Villa Toscana, která je určena především pro seniory, ale i osoby se zdravotním postižením z města Liberce a jeho okolí.